22. kolo, St 15.5.2024 17:00
Tatran Všechovice2
FC Strání2
25. kolo, So 11.5.2024 16:30
FK Šternberk0
FC Strání3
24. kolo, So 4.5.2024 16:30
1.HFK Olomouc0
FC Strání3
23. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
FC Strání2
SFK Holešov1
16. kolo, St 17.4.2024 17:00
FK Kozlovice1
FC Strání1
21. kolo, So 13.4.2024 16:00
FC Strání5
FC Kostelec na Hané1
20. kolo, So 6.4.2024 15:30
FC Vsetín1
FC Strání1
19. kolo, Ne 31.3.2024 15:00
FC Strání2
SK Jiskra Rýmařov0
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Slovan Bzenec4
FC Strání0
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FC Strání3
FK Nový Jičín0
26. kolo, Dnes 17:00
FC Strání
1.FC Viktorie Přerov
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nové Sady
FC Strání
28. kolo, Ne 02.06 17:00
FC Strání
FC Tvd Slavičín
29. kolo, So 08.06 17:00
TJ Skaštice
FC Strání
30. kolo, So 15.06 17:30
FC Strání
SK Baťov 1930
22. kolo, So 18.5.2024 17:00
FC Strání B2
FC Bánov0
21. kolo, Ne 12.5.2024 15:00
TJ Sokol Březová0
FC Strání B0
20. kolo, Ne 5.5.2024 16:30
FC Strání B4
SK Jalubí0
19. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
TJ Sokol Nedakonice1
FC Strání B0
18. kolo, So 20.4.2024 16:00
FC Strání B1
TJ Sokol Huštěnovice0
17. kolo, Ne 14.4.2024 16:00
TJ Sokol Kněžpole2
FC Strání B3
16. kolo, Ne 7.4.2024 15:30
FC Strání B0
TJ Slavoj Jarošov3
15. kolo, Ne 31.3.2024 15:30
FC Babice4
FC Strání B0
14. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
FC Strání B3
TJ Bílovice0
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
FC Strání B2
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FC Strání B
1.FC Slovácko C
24. kolo, Pá 07.06 18:00
SK Ostrožská Lhota
FC Strání B
25. kolo, Ne 09.06 17:00
FC Strání B
TJ Sokol Nezdenice
26. kolo, Ne 16.06 17:00
TJ Spartak Hluk B
FC Strání B
22. kolo, Dnes 11:00
FC Strání3
SFK Holešov0
21. kolo, So 11.5.2024 10:00
SK Baťov 19306
FC Strání1
26. kolo, St 8.5.2024 10:00
SK Louky1
FC Strání1
20. kolo, So 4.5.2024 13:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk0
19. kolo, Ne 28.4.2024 13:30
SK SV Bojkovice3
FC Strání4
18. kolo, Ne 21.4.2024 13:00
FC Strání6
SK Kvítkovice0
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
Fotbal Kunovice4
FC Strání1
16. kolo, So 6.4.2024 12:30
FC Strání7
FC Rožnov pod Radhoště..1
15. kolo, Pá 29.3.2024 12:00
SK Zlín 3
FC Strání3
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
FC Strání5
FC Tvd Slavičín3
23. kolo, So 25.05 13:00
FC Strání
FC Brumov
24. kolo, So 01.06 14:00
ČSK Uherský Brod
FC Strání
25. kolo, So 08.06 13:00
FC Strání
FC Slušovice
17. kolo, So 18.5.2024 09:30
FC Strání3
FK Luhačovice1
18. kolo, Čt 16.5.2024 16:00
TJ Spartak Hluk2
FC Strání1
16. kolo, So 11.5.2024 09:30
FS Napajedla4
FC Strání1
12. kolo, St 8.5.2024 09:30
Fotbal Kunovice2
FC Strání5
15. kolo, Ne 5.5.2024 09:30
TJ Buchlovice1
FC Strání8
14. kolo, St 1.5.2024 09:30
FA Zlechov2
FC Strání7
13. kolo, So 20.4.2024 09:30
FC Strání1
FK Dolní Němčí3
11. kolo, Ne 7.4.2024 09:30
FC Strání0
TJ Spartak Hluk8
1. kolo, Ne 29.10.2023 09:30
TJ Buchlovice0
FC Strání3
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:30
FK Luhačovice1
FC Strání2
19. kolo, So 01.06 09:30
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 09:30
FK Dolní Němčí
FC Strání
21. kolo, Ne 16.06 09:30
FC Strání
FA Zlechov
17. kolo, So 18.5.2024 11:15
FC Strání2
FK Luhačovice3
18. kolo, Čt 16.5.2024 17:30
TJ Spartak Hluk5
FC Strání1
16. kolo, So 11.5.2024 11:15
FS Napajedla2
FC Strání4
12. kolo, St 8.5.2024 11:15
Fotbal Kunovice3
FC Strání6
15. kolo, Ne 5.5.2024 11:15
TJ Buchlovice3
FC Strání2
14. kolo, St 1.5.2024 11:15
FA Zlechov2
FC Strání4
13. kolo, So 20.4.2024 11:15
FC Strání5
FK Dolní Němčí6
11. kolo, Ne 7.4.2024 11:15
FC Strání1
TJ Spartak Hluk3
1. kolo, Ne 29.10.2023 11:15
TJ Buchlovice1
FC Strání12
10. kolo, Ne 22.10.2023 11:15
FK Luhačovice4
FC Strání7
19. kolo, So 01.06 11:15
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 11:15
FK Dolní Němčí
FC Strání
21. kolo, Ne 16.06 11:15
FC Strání
FA Zlechov
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání4
Fotbal Kunovice4
25. kolo, So 9.6.2018 10:00
TJ Nivnice11
FC Strání2
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko14
FC Strání8
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Buchlovice2
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání5
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město16
FC Strání8
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání0
TJ Sokol Hradčovice8
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání10
TJ Spartak Hluk12
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..5
FC Strání3
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání7
1.FC Slovácko (dívky)..10
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
21. kolo, So 15.06 00:00
TJ Sokol Slavkov
FC Strání
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání9
Fotbal Kunovice0
25. kolo, So 9.6.2018 11:00
TJ Nivnice6
FC Strání4
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko16
FC Strání9
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání16
TJ Buchlovice3
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání14
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město5
FC Strání10
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání9
TJ Sokol Hradčovice1
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk15
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..8
FC Strání11
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání15
1.FC Slovácko (dívky)..1
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
21. kolo, So 15.06 00:00
TJ Sokol Slavkov
FC Strání
22. kolo, Dnes 11:00
Dorost U193
SFK Holešov0
22. kolo, So 18.5.2024 17:00
B-tým2
FC Bánov0
17. kolo, So 18.5.2024 11:15
Mladší žáci U132
FK Luhačovice3
17. kolo, So 18.5.2024 09:30
Starší žáci U153
FK Luhačovice1
18. kolo, Čt 16.5.2024 17:30
TJ Spartak Hluk5
Mladší žáci U131
18. kolo, Čt 16.5.2024 16:00
TJ Spartak Hluk2
Starší žáci U151
22. kolo, St 15.5.2024 17:00
Tatran Všechovice2
A-tým2
21. kolo, Ne 12.5.2024 15:00
TJ Sokol Březová0
B-tým0
25. kolo, So 11.5.2024 16:30
FK Šternberk0
A-tým3
16. kolo, So 11.5.2024 11:15
FS Napajedla2
Mladší žáci U134
18. kolo, So 25.05 00:00
Starší přípravka U11
TJ Sokol Hradčovice
18. kolo, So 25.05 00:00
Mladší přípravka U9
TJ Sokol Hradčovice
23. kolo, So 25.05 13:00
Dorost U19
FC Brumov
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nové Sady
A-tým
23. kolo, Ne 26.05 17:00
B-tým
1.FC Slovácko C
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
Starší přípravka U11
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
Mladší přípravka U9
19. kolo, So 01.06 09:30
Starší žáci U15
Fotbal Kunovice
19. kolo, So 01.06 11:15
Mladší žáci U13
Fotbal Kunovice
24. kolo, So 01.06 14:00
ČSK Uherský Brod
Dorost U19
Úvod / I.A třída - skupina B - 2014/2015 / 11.kolo / TJ Osvětimany : TJ Nivnice
TJ Osvětimany
4 : 2
TJ Nivnice
1. | FC Strání | 25 | 67:24 | 60 |
2. | FK Kozlovice | 26 | 52:25 | 54 |
3. | TJ Slovan Bzenec | 27 | 70:31 | 53 |
4. | FC Vsetín | 27 | 55:33 | 48 |
5. | SFK Holešov | 26 | 67:44 | 42 |
6. | FC Tvd Slavičín | 25 | 38:46 | 39 |
7. | FK Šternberk | 26 | 38:44 | 38 |
8. | FK Nové Sady | 26 | 46:48 | 33 |
9. | SK Jiskra Rýmařov | 26 | 42:49 | 32 |
10. | TJ Skaštice | 26 | 34:47 | 28 |
11. | FK Nový Jičín | 26 | 27:55 | 28 |
12. | Tatran Všechovice | 25 | 58:57 | 27 |
13. | 1.HFK Olomouc | 26 | 27:45 | 27 |
14. | FC Kostelec na Hané | 26 | 36:62 | 27 |
15. | SK Baťov 1930 | 26 | 42:53 | 24 |
16. | 1.FC Viktorie Přerov | 25 | 21:57 | 20 |
1. | TJ Spartak Hluk B | 21 | 54:23 | 42 |
2. | TJ Sokol Nedakonice | 21 | 58:38 | 40 |
3. | 1.FC Slovácko C | 22 | 48:32 | 38 |
4. | TJ Slavoj Jarošov | 22 | 55:45 | 36 |
5. | FC Babice | 21 | 48:41 | 34 |
6. | TJ Sokol Huštěnovice | 21 | 36:25 | 33 |
7. | FC Strání B | 22 | 40:36 | 31 |
8. | TJ Sokol Nezdenice | 21 | 35:37 | 29 |
9. | SK Ostrožská Lhota | 21 | 39:50 | 27 |
10. | SK Jalubí | 21 | 38:44 | 25 |
11. | TJ Sokol Březová | 21 | 41:55 | 24 |
12. | FC Bánov | 22 | 35:59 | 18 |
13. | TJ Bílovice | 21 | 32:56 | 18 |
14. | TJ Sokol Kněžpole | 21 | 22:40 | 17 |
1. | Fotbal Kunovice | 22 | 77:32 | 57 |
2. | SK SV Bojkovice | 22 | 103:34 | 50 |
3. | FC Tvd Slavičín | 22 | 76:37 | 48 |
4. | ČSK Uherský Brod | 22 | 111:45 | 47 |
5. | SK Zlín | 22 | 82:39 | 40 |
6. | SK Baťov 1930 | 22 | 91:66 | 34 |
7. | FC Strání | 23 | 56:62 | 33 |
8. | FC Slušovice | 21 | 56:60 | 32 |
9. | FC Brumov | 22 | 66:57 | 31 |
10. | SK Louky | 22 | 42:50 | 20 |
11. | SFK Holešov | 21 | 35:48 | 20 |
12. | SK Kvítkovice | 20 | 24:113 | 14 |
13. | TJ Spartak Hluk | 22 | 28:76 | 10 |
14. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 23 | 35:163 | 6 |
1. | TJ Spartak Hluk | 18 | 107:9 | 51 |
2. | FC Strání | 18 | 79:34 | 39 |
3. | FK Dolní Němčí | 17 | 43:19 | 35 |
4. | FS Napajedla | 17 | 37:33 | 26 |
5. | FK Luhačovice | 17 | 32:45 | 21 |
6. | Fotbal Kunovice | 17 | 26:57 | 10 |
7. | FA Zlechov | 16 | 13:88 | 10 |
8. | TJ Buchlovice | 16 | 13:65 | 9 |
1. | TJ Spartak Hluk | 18 | 143:24 | 51 |
2. | FC Strání | 18 | 87:60 | 33 |
3. | FK Dolní Němčí | 17 | 88:55 | 31 |
4. | FK Luhačovice | 17 | 56:73 | 24 |
5. | Fotbal Kunovice | 17 | 73:74 | 23 |
6. | FS Napajedla | 17 | 41:74 | 19 |
7. | FA Zlechov | 16 | 53:111 | 11 |
8. | TJ Buchlovice | 16 | 25:95 | 9 |
Počet návštěv: 578387
Posledních 30 dnů: 8311 | Posledních 7 dnů: 2265 | Poslední den: 72
© 2024 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | cano@fcstrani.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze