18. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Slovan Bzenec4
FC Strání0
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FC Strání3
FK Nový Jičín0
Přípravný z., So 9.3.2024 14:00
SK Krumvíř0
FC Strání4
Přípravný z., So 2.3.2024 10:00
FC Strání3
FK Luhačovice0
Přípravný z., Ne 18.2.2024 11:00
1.SC Znojmo FK0
FC Strání0
Přípravný z., Pá 9.2.2024 18:00
OK Častkovce (SK)2
FC Strání4
Přípravný z., So 3.2.2024 10:00
1.FC Slovácko B1
FC Strání0
Přípravný z., So 27.1.2024 14:00
FC Brumov0
FC Strání6
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
SK Baťov 19301
FC Strání2
14. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
FC Strání2
TJ Skaštice0
19. kolo, Ne 31.03 15:00
FC Strání
SK Jiskra Rýmařov
20. kolo, So 06.04 15:30
FC Vsetín
FC Strání
21. kolo, So 13.04 16:00
FC Strání
FC Kostelec na Hané
16. kolo, St 17.04 17:00
FK Kozlovice
FC Strání
22. kolo, Ne 21.04 16:00
Tatran Všechovice
FC Strání
23. kolo, Ne 28.04 16:00
FC Strání
SFK Holešov
24. kolo, So 04.05 16:30
1.HFK Olomouc
FC Strání
25. kolo, So 11.05 16:30
FK Šternberk
FC Strání
26. kolo, Ne 19.05 17:00
FC Strání
1.FC Viktorie Přerov
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nové Sady
FC Strání
14. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
FC Strání B3
TJ Bílovice0
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
FC Strání B2
Turnaj UB., Ne 25.2.2024 12:00
ČSK Uherský Brod U191
FC Strání B1
Turnaj UB., So 17.2.2024 12:00
TJ Sokol Březová1
FC Strání B3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FC Strání B2
TJ Spartak Hluk B2
12. kolo, So 21.10.2023 14:30
TJ Sokol Nezdenice2
FC Strání B2
11. kolo, So 14.10.2023 15:00
FC Strání B4
SK Ostrožská Lhota0
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:15
1.FC Slovácko C3
FC Strání B1
9. kolo, Ne 1.10.2023 15:00
FC Bánov1
FC Strání B1
8. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Strání B1
TJ Sokol Březová3
15. kolo, Ne 31.03 15:30
FC Babice
FC Strání B
16. kolo, Ne 07.04 15:30
FC Strání B
TJ Slavoj Jarošov
17. kolo, Ne 14.04 16:00
TJ Sokol Kněžpole
FC Strání B
18. kolo, So 20.04 16:00
FC Strání B
TJ Sokol Huštěnovice
19. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol Nedakonice
FC Strání B
20. kolo, Ne 05.05 16:30
FC Strání B
SK Jalubí
21. kolo, Ne 12.05 15:00
TJ Sokol Březová
FC Strání B
22. kolo, So 18.05 17:00
FC Strání B
FC Bánov
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FC Strání B
1.FC Slovácko C
24. kolo, Ne 02.06 17:00
SK Ostrožská Lhota
FC Strání B
15. kolo, Dnes 12:00
SK Zlín 3
FC Strání3
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
FC Strání5
FC Tvd Slavičín3
Přípravný z., Ne 10.3.2024 15:00
TJ Iskra Moravské Lies..2
FC Strání7
Přípravný z., So 2.3.2024 13:00
FC Veselí nad Moravou2
FC Strání1
Přípravný z., Ne 25.2.2024 11:00
TJ Slovan Bzenec5
FC Strání1
Přípravný z., So 24.2.2024 14:00
TJ Šumice2
FC Strání8
Přípravný z., So 17.2.2024 10:00
SK Boršice2
FC Strání5
13. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
FC Strání1
SK Louky2
12. kolo, So 21.10.2023 10:00
FC Slušovice4
FC Strání1
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
FC Strání0
ČSK Uherský Brod8
16. kolo, So 06.04 12:30
FC Strání
FC Rožnov pod Radhoště..
17. kolo, So 13.04 10:00
Fotbal Kunovice
FC Strání
18. kolo, Ne 21.04 13:00
FC Strání
SK Kvítkovice
19. kolo, Ne 28.04 13:30
SK SV Bojkovice
FC Strání
20. kolo, So 04.05 13:00
FC Strání
TJ Spartak Hluk
26. kolo, St 08.05 10:00
SK Louky
FC Strání
21. kolo, So 11.05 10:00
SK Baťov 1930
FC Strání
22. kolo, Ne 19.05 13:00
FC Strání
SFK Holešov
23. kolo, So 25.05 13:00
FC Strání
FC Brumov
24. kolo, So 01.06 14:00
ČSK Uherský Brod
FC Strání
1. kolo, Ne 29.10.2023 09:30
TJ Buchlovice0
FC Strání3
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:30
FK Luhačovice1
FC Strání2
9. kolo, So 14.10.2023 09:30
FC Strání6
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 09:30
FC Strání7
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
FC Strání9
FA Zlechov1
2. kolo, Čt 28.9.2023 09:30
FS Napajedla1
FC Strání5
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:30
FK Dolní Němčí1
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 16:00
FC Strání10
Fotbal Kunovice0
4. kolo, So 9.9.2023 09:30
TJ Spartak Hluk3
FC Strání0
3. kolo, Po 4.9.2023 16:00
FC Strání4
FK Luhačovice1
11. kolo, Ne 07.04 09:30
FC Strání
TJ Spartak Hluk
13. kolo, So 20.04 09:30
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 09:30
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 09:30
TJ Buchlovice
FC Strání
12. kolo, St 08.05 09:30
Fotbal Kunovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 09:30
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 09:30
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 09:30
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 09:30
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 09:30
FK Dolní Němčí
FC Strání
1. kolo, Ne 29.10.2023 11:15
TJ Buchlovice1
FC Strání12
10. kolo, Ne 22.10.2023 11:15
FK Luhačovice4
FC Strání7
9. kolo, So 14.10.2023 11:15
FC Strání2
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 11:15
FC Strání5
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 11:15
FC Strání7
FA Zlechov3
2. kolo, Čt 28.9.2023 11:15
FS Napajedla0
FC Strání6
6. kolo, Ne 24.9.2023 11:15
FK Dolní Němčí4
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 17:45
FC Strání7
Fotbal Kunovice3
4. kolo, So 9.9.2023 11:15
TJ Spartak Hluk12
FC Strání2
3. kolo, Po 4.9.2023 17:45
FC Strání7
FK Luhačovice3
11. kolo, Ne 07.04 11:15
FC Strání
TJ Spartak Hluk
13. kolo, So 20.04 11:15
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 11:15
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 11:15
TJ Buchlovice
FC Strání
12. kolo, St 08.05 11:15
Fotbal Kunovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 11:15
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 11:15
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 11:15
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 11:15
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 11:15
FK Dolní Němčí
FC Strání
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání4
Fotbal Kunovice4
25. kolo, So 9.6.2018 10:00
TJ Nivnice11
FC Strání2
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko14
FC Strání8
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Buchlovice2
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání5
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město16
FC Strání8
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání0
TJ Sokol Hradčovice8
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání10
TJ Spartak Hluk12
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..5
FC Strání3
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání7
1.FC Slovácko (dívky)..10
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
FC Strání
12. kolo, So 13.04 00:00
FC Strání
TJ Vlčnov
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání9
Fotbal Kunovice0
25. kolo, So 9.6.2018 11:00
TJ Nivnice6
FC Strání4
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko16
FC Strání9
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání16
TJ Buchlovice3
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání14
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město5
FC Strání10
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání9
TJ Sokol Hradčovice1
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk15
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..8
FC Strání11
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání15
1.FC Slovácko (dívky)..1
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
FC Strání
12. kolo, So 13.04 00:00
FC Strání
TJ Vlčnov
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
15. kolo, Dnes 12:00
SK Zlín 3
Dorost U193
14. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
B-tým3
TJ Bílovice0
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Slovan Bzenec4
A-tým0
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
Dorost U195
FC Tvd Slavičín3
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
A-tým3
FK Nový Jičín0
Přípravný z., Ne 10.3.2024 15:00
TJ Iskra Moravské Lies..2
Dorost U197
Přípravný z., So 9.3.2024 14:00
SK Krumvíř0
A-tým4
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
B-tým2
Přípravný z., So 2.3.2024 13:00
FC Veselí nad Moravou2
Dorost U191
Přípravný z., So 2.3.2024 10:00
A-tým3
FK Luhačovice0
19. kolo, Ne 31.03 15:00
A-tým
SK Jiskra Rýmařov
15. kolo, Ne 31.03 15:30
FC Babice
B-tým
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
Starší přípravka U11
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
Mladší přípravka U9
16. kolo, So 06.04 12:30
Dorost U19
FC Rožnov pod Radhoště..
20. kolo, So 06.04 15:30
FC Vsetín
A-tým
11. kolo, Ne 07.04 09:30
Starší žáci U15
TJ Spartak Hluk
11. kolo, Ne 07.04 11:15
Mladší žáci U13
TJ Spartak Hluk
16. kolo, Ne 07.04 15:30
B-tým
TJ Slavoj Jarošov
12. kolo, So 13.04 00:00
Starší přípravka U11
TJ Vlčnov
Úvod / Divize - D - 2017/2018 / 26.kolo / FC Strání : FC Slovan Havlíčkův Brod
FC Strání
8 : 1
(2:0)
FC Slovan Havlíčkův Brod
„Konečně to z nás spadlo,“ ulevil si po nadmíru povedeném zápase domácí trenér Zdeněk Šebesta. Impulzivní kouč měl z nedělního utkání velké obavy, nakonec s týmem slavil nejvyšší divizní výhru. „Podle vývoje druhé ligy, kdy asi budou z divize sestupovat tři týmy, je to pro nás megadůležité vítězství,“ tuší Šebesta.
Podle něj má Strání na to, aby ve zbytku sezony nechalo rivala z Vysočinav tabulce za sebou. „Nedovedu si představit, že by Havlíčkův Brod někoho porazil,“ říká Šebesta. „Proti nám nastoupil ve zdecimované sestavě, se čtyřmi dorostenci,“ přidává.
Ústřední postavou nedělní exhibice byl domácí záložník Libor Pilka. Zkušený třicetiletý středopolař se na demolici slabého protivníka podílel hattrickem a dvěma gólovými přihrávkami. „Podal parádní výkon,“ chválí svěřence kouč Strání.
Pilka poprvé udeřil v 7. minutě. Na poločasových 2:0 upravil slovenský útočník Copko. Celek z Uherskohradišťska mohl jít do kabin s ještě větším náskokem, ale další šance nevyužil. „Dvakrát jsme nastřelili břevno. Rozdíl mohl být daleko výraznější,“ říká Šebesta.
Naopak Havlíčkův Brod nijak zvlášť nebezpečný nebyl. „Soupeř, který měl rychlé útočníky, i si vyloženou šanci nevytvořil,“ uvedl domácí trenér.
Zatímco v úvodní části hráči Slovanu celkem slušně bránili, druhá půlka už byla jednoznačná. Kanonádu řídil Pilka, mezi střelce se zapsali obě exotické posily, Obichiena s Jumou, nebo Frühauf. „Byla to střelecká exploze. Střelecky se na jaře trápíme, konečně jsme dali více branek. Snad jsme si nějaké góly nechali i na Blansko,“ věří Šebesta.
Hosté stačili debakl pouze zmírnit, když gólmana Popelku o čisté konto připravil Veselský.
Strání se po nečekané výhře posunulo v divizní tabulce na třináctou pozici. S třiadvaceti body na kontě však stále klid nemá. „Čekají nás Blansko, Rosice a Třebíč. Ještě potřebujeme vydolovat alespoň sedm bodů,“ ví Šebesta.
Zdroj: https://slovacky.denik.cz
Rozhodčí: Slováček - Hanák, Bernatík
Počet diváků: 263
1. | FC Strání | 17 | 48:18 | 42 |
2. | FK Kozlovice | 17 | 38:14 | 41 |
3. | FC Vsetín | 18 | 36:21 | 36 |
4. | TJ Slovan Bzenec | 17 | 42:16 | 35 |
5. | FC Tvd Slavičín | 19 | 31:33 | 32 |
6. | SFK Holešov | 17 | 43:29 | 27 |
7. | FK Šternberk | 18 | 20:29 | 25 |
8. | FK Nové Sady | 18 | 32:32 | 24 |
9. | FC Kostelec na Hané | 18 | 27:34 | 24 |
10. | Tatran Všechovice | 18 | 42:41 | 19 |
11. | TJ Skaštice | 18 | 25:35 | 19 |
12. | 1.HFK Olomouc | 18 | 17:27 | 19 |
13. | SK Jiskra Rýmařov | 18 | 29:37 | 18 |
14. | SK Baťov 1930 | 19 | 27:34 | 17 |
15. | 1.FC Viktorie Přerov | 18 | 15:39 | 15 |
16. | FK Nový Jičín | 18 | 12:45 | 12 |
1. | TJ Sokol Nedakonice | 14 | 42:26 | 29 |
2. | TJ Spartak Hluk B | 14 | 40:18 | 27 |
3. | TJ Sokol Huštěnovice | 14 | 25:19 | 25 |
4. | FC Babice | 14 | 33:29 | 25 |
5. | 1.FC Slovácko C | 14 | 28:24 | 23 |
6. | TJ Sokol Nezdenice | 14 | 26:24 | 21 |
7. | SK Ostrožská Lhota | 14 | 26:31 | 20 |
8. | FC Strání B | 14 | 30:26 | 18 |
9. | TJ Slavoj Jarošov | 14 | 31:31 | 17 |
10. | SK Jalubí | 14 | 22:26 | 15 |
11. | TJ Bílovice | 14 | 26:35 | 14 |
12. | FC Bánov | 14 | 27:37 | 13 |
13. | TJ Sokol Kněžpole | 14 | 15:28 | 12 |
14. | TJ Sokol Březová | 14 | 27:44 | 12 |
1. | Fotbal Kunovice | 14 | 48:21 | 36 |
2. | SK SV Bojkovice | 14 | 66:22 | 34 |
3. | ČSK Uherský Brod | 14 | 68:25 | 33 |
4. | FC Tvd Slavičín | 14 | 45:24 | 33 |
5. | SK Zlín | 15 | 58:28 | 25 |
6. | FC Slušovice | 14 | 45:45 | 24 |
7. | SK Baťov 1930 | 14 | 59:40 | 22 |
8. | FC Brumov | 15 | 49:37 | 21 |
9. | FC Strání | 15 | 28:47 | 17 |
10. | SK Kvítkovice | 13 | 22:52 | 14 |
11. | SFK Holešov | 14 | 25:37 | 13 |
12. | SK Louky | 14 | 22:33 | 12 |
13. | TJ Spartak Hluk | 14 | 13:57 | 4 |
14. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 14 | 23:103 | 3 |
1. | TJ Spartak Hluk | 10 | 56:5 | 27 |
2. | FC Strání | 10 | 53:11 | 27 |
3. | FK Dolní Němčí | 10 | 24:15 | 19 |
4. | FS Napajedla | 10 | 21:24 | 16 |
5. | FK Luhačovice | 10 | 18:25 | 12 |
6. | Fotbal Kunovice | 10 | 18:36 | 6 |
7. | TJ Buchlovice | 10 | 9:35 | 6 |
8. | FA Zlechov | 10 | 7:55 | 6 |
1. | TJ Spartak Hluk | 10 | 91:14 | 30 |
2. | FC Strání | 10 | 62:33 | 24 |
3. | FK Dolní Němčí | 10 | 49:34 | 19 |
4. | FK Luhačovice | 10 | 37:40 | 15 |
5. | Fotbal Kunovice | 10 | 32:46 | 11 |
6. | FA Zlechov | 10 | 34:65 | 8 |
7. | FS Napajedla | 10 | 22:45 | 7 |
8. | TJ Buchlovice | 10 | 15:65 | 3 |
Počet návštěv: 569318
Posledních 30 dnů: 7350 | Posledních 7 dnů: 2282 | Poslední den: 100
© 2024 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | cano@fcstrani.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze