FC Strání
FC Strání

Přátelský z., Pá 12.07 18:00

TJ Družstevník Radimov..4
FC Strání2

FC Strání

29. kolo, So 15.06 17:00

A.F.C. Humpolec2
FC Strání2

FK Blansko

28. kolo, Pá 07.06 17:00

FC Strání1
FK Blansko2

FC Strání

27. kolo, So 01.06 17:00

FK Nové Sady2
FC Strání1

FC PBS Velká Bíteš

26. kolo, Ne 26.05 17:00

FC Strání2
FC PBS Velká Bíteš1

FC Slovan Havlíčkův Brod

25. kolo, Ne 19.05 17:00

FC Strání1
FC Slovan Havlíčkův Br..1

FC Strání

24. kolo, So 11.05 17:00

MSK Břeclav0
FC Strání2

TJ Sokol Lanžhot

30. kolo, St 08.05 16:30

FC Strání1
TJ Sokol Lanžhot0

Slavoj TKZ Polná

23. kolo, Ne 05.05 16:30

FC Strání1
Slavoj TKZ Polná1

FC Strání

22. kolo, Ne 28.04 16:00

Tatran Ždírec nad Doub..0
FC Strání3

MFK Vrbové (SK)

Přátelský z., Ne 21.07 17:00

FC Strání
MFK Vrbové (SK)

FC Strání

Přátelský z., St 24.07 18:00

OŠK Trenčianske Stanko..
FC Strání

FC Strání

MOL Cup., Ne 28.07 17:00

FC Elseremo Brumov
FC Strání

TJ Sokol Újezdec - Těšov

Přátelský z., So 03.08 17:00

FC Strání
TJ Sokol Újezdec - Těš..

FC Strání

2. kolo, Ne 11.08 17:00

FC Tvd Slavičín
FC Strání

FC Elseremo Brumov

3. kolo, Ne 18.08 16:30

FC Strání
FC Elseremo Brumov

FC Strání

4. kolo, Ne 25.08 16:30

1.HFK Olomouc
FC Strání

FK Šumperk

5. kolo, Ne 01.09 16:00

FC Strání
FK Šumperk

FC Strání

6. kolo, Ne 08.09 16:00

FK Kozlovice
FC Strání

TJ Slovan Bzenec

7. kolo, Ne 15.09 16:00

FC Strání
TJ Slovan Bzenec

Program našich mužstev

Program našich mužstev

A-Tým:

Přátelák: Radimov - FC Strání 12.7. v 18:00 hod. hřiště Radimov

Přátelák: FC Strání - Vrbové 21.7. v 17:00 hod. hřiště Strání

Přátelák: Trenčianske Stankovce - FC Strání 24.7 v 18:00 hod. hřiště Trenčianske Stankovce

Mol Cup: Brumov - FC Strání 28.7 v 17:00 hod. hřiště Brumov (vítěz hraje doma 14.8 v 17:00 hod. proti SK Prostějov)

Přátelák: FC Strání - Újezdec 3.8 v 17:00 hod. hřiště Strání

Divize E: 2.kolo  Slavičín - FC Strání 11.8 v 17:00 hod. hřiště Slavičín

další zápasy na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/1-a-tym?id_year=154

 

B-Tým:

Přátelák: FC Strání - Slavkov 21.7 v 14:30 hod. hřiště Strání

Pohár OFS: Starý Hrozenkov - FC Strání 28.7 v 17:00 hod. hřiště Starý Hrozenkov (vítěz se utká 4.8 v 17:00 hod. s vítězem z dvojice Velehrad - Traplice)

Okresní přebor: 2. kolo  FC Strání - Jarošov 10.8 v 17:00 hod. hřiště Strání

další zápasy na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/15-b-tym?id_year=158

 

Dorost:

rozlosování soutěže na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/16-dorost-u19?id_year=155

 

Žáci:

rozlosování soutěže starší https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/42-starsi-zaci-u15?id_year=156

rozlosování soutěže mladší https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/43-mladsi-zaci-u13?id_year=157

 

 

 

Diskuze

Tabulka

1. FC Strání 0 0:0 0
2. FK Hodonín 0 0:0 0
3. FC Tvd Slavičín 0 0:0 0
4. SK Hranice 0 0:0 0
5. FK Kozlovice 0 0:0 0
6. TJ Slovan Bzenec 0 0:0 0
7. FC Vsetín 0 0:0 0
8. FK Nové Sady 0 0:0 0
9. 1.HFK Olomouc 0 0:0 0
10. FK Šumperk 0 0:0 0
11. 1.FC Viktorie Přerov 0 0:0 0
12. Tatran Všechovice 0 0:0 0
13. TJ Skaštice 0 0:0 0
14. FC Elseremo Brumov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Obec Strání V.S.B.P. Vastap7 Neon Partner Sitel Sběrné suroviny Uherské Hradiště Monsterfitness Čerstvě utrženo

Počet návštěv: 328213
Posledních 30 dnů: 5012 | Posledních 7 dnů: 1165 | Poslední den: 104

© 2019 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | fcstrani@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne