FC Strání
SK Hranice

11. kolo, So 12.10 15:00

FC Strání3
SK Hranice1

FC Strání

10. kolo, So 05.10 15:00

FK Nové Sady0
FC Strání0

TJ Skaštice

9. kolo, Ne 29.09 15:30

FC Strání2
TJ Skaštice2

FC Strání

8. kolo, Ne 22.09 15:30

Tatran Všechovice0
FC Strání3

TJ Slovan Bzenec

7. kolo, So 14.09 16:00

FC Strání3
TJ Slovan Bzenec1

FC Strání

6. kolo, Ne 08.09 16:00

FK Kozlovice1
FC Strání0

FK Šumperk

5. kolo, Ne 01.09 16:00

FC Strání4
FK Šumperk0

FC Strání

4. kolo, So 24.08 14:00

1.HFK Olomouc3
FC Strání0

FC Elseremo Brumov

3. kolo, Ne 18.08 16:30

FC Strání0
FC Elseremo Brumov0

1.SK Prostějov

MOL Cup., St 14.08 17:00

FC Strání1
1.SK Prostějov3

FK Hodonín

12. kolo, Ne 20.10 14:30

FC Strání
FK Hodonín

FC Strání

13. kolo, So 26.10 14:30

1.FC Viktorie Přerov
FC Strání

FC Vsetín

1. kolo, Ne 03.11 14:00

FC Strání
FC Vsetín

FC Strání

Přátelský z., So 22.02 16:00

1.FC Slovácko B
FC Strání

FC Tvd Slavičín

15. kolo, Ne 22.03 15:00

FC Strání
FC Tvd Slavičín

FC Strání

16. kolo, Ne 29.03 10:15

FC Elseremo Brumov
FC Strání

1.HFK Olomouc

17. kolo, Ne 05.04 15:30

FC Strání
1.HFK Olomouc

FC Strání

18. kolo, Ne 12.04 15:30

FK Šumperk
FC Strání

FK Kozlovice

19. kolo, Ne 19.04 16:00

FC Strání
FK Kozlovice

FC Strání

20. kolo, So 25.04 16:00

TJ Slovan Bzenec
FC Strání

Program našich mužstev

Program našich mužstev

A-Tým:

Přátelák: Radimov - FC Strání 12.7. v 18:00 hod. hřiště Radimov

Přátelák: FC Strání - Vrbové 21.7. v 17:00 hod. hřiště Strání

Přátelák: Trenčianske Stankovce - FC Strání 24.7 v 18:00 hod. hřiště Trenčianske Stankovce

Mol Cup: Brumov - FC Strání 28.7 v 17:00 hod. hřiště Brumov (vítěz hraje doma 14.8 v 17:00 hod. proti SK Prostějov)

Přátelák: FC Strání - Újezdec 3.8 v 17:00 hod. hřiště Strání

Divize E: 2.kolo  Slavičín - FC Strání 11.8 v 17:00 hod. hřiště Slavičín

další zápasy na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/1-a-tym?id_year=154

 

B-Tým:

Přátelák: FC Strání - Slavkov 21.7 v 14:30 hod. hřiště Strání

Pohár OFS: Starý Hrozenkov - FC Strání 28.7 v 17:00 hod. hřiště Starý Hrozenkov (vítěz se utká 4.8 v 17:00 hod. s vítězem z dvojice Velehrad - Traplice)

Okresní přebor: 2. kolo  FC Strání - Jarošov 10.8 v 17:00 hod. hřiště Strání

další zápasy na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/15-b-tym?id_year=158

 

Dorost:

rozlosování soutěže na https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/16-dorost-u19?id_year=155

 

Žáci:

rozlosování soutěže starší https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/42-starsi-zaci-u15?id_year=156

rozlosování soutěže mladší https://www.fcstrani.cz/vysledky/prehled-zapasu/43-mladsi-zaci-u13?id_year=157

 

 

 

Diskuze

Tabulka

1. FK Hodonín 10 26:7 24
2. FK Kozlovice 10 25:8 23
3. 1.HFK Olomouc 10 23:10 22
4. FC Tvd Slavičín 10 30:8 20
5. SK Hranice 10 20:20 18
6. FC Strání 10 15:11 15
7. FC Vsetín 10 9:12 15
8. TJ Skaštice 10 30:22 14
9. FK Nové Sady 10 16:17 11
10. TJ Slovan Bzenec 10 16:23 11
11. FK Šumperk 10 14:28 9
12. 1.FC Viktorie Přerov 10 8:24 9
13. FC Elseremo Brumov 10 4:25 6
14. Tatran Všechovice 10 8:29 1

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Obec Strání V.S.B.P. Vastap7 Neon Partner Sitel Sběrné suroviny Uherské Hradiště Monsterfitness Čerstvě utrženo

Počet návštěv: 346276
Posledních 30 dnů: 5426 | Posledních 7 dnů: 1295 | Poslední den: 77

© 2019 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | fcstrani@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne