16. kolo, St 17.4.2024 17:00
FK Kozlovice1
FC Strání1
21. kolo, So 13.4.2024 16:00
FC Strání5
FC Kostelec na Hané1
20. kolo, So 6.4.2024 15:30
FC Vsetín1
FC Strání1
19. kolo, Ne 31.3.2024 15:00
FC Strání2
SK Jiskra Rýmařov0
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Slovan Bzenec4
FC Strání0
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FC Strání3
FK Nový Jičín0
Přípravný z., So 9.3.2024 14:00
SK Krumvíř0
FC Strání4
Přípravný z., So 2.3.2024 10:00
FC Strání3
FK Luhačovice0
Přípravný z., Ne 18.2.2024 11:00
1.SC Znojmo FK0
FC Strání0
Přípravný z., Pá 9.2.2024 18:00
OK Častkovce (SK)2
FC Strání4
22. kolo, Ne 21.04 16:00
Tatran Všechovice
FC Strání
23. kolo, Ne 28.04 16:00
FC Strání
SFK Holešov
24. kolo, So 04.05 16:30
1.HFK Olomouc
FC Strání
25. kolo, So 11.05 16:30
FK Šternberk
FC Strání
26. kolo, Ne 19.05 17:00
FC Strání
1.FC Viktorie Přerov
27. kolo, So 25.05 17:00
FK Nové Sady
FC Strání
28. kolo, Ne 02.06 17:00
FC Strání
FC Tvd Slavičín
29. kolo, So 08.06 17:00
TJ Skaštice
FC Strání
30. kolo, So 15.06 17:30
FC Strání
SK Baťov 1930
17. kolo, Ne 14.4.2024 16:00
TJ Sokol Kněžpole2
FC Strání B3
16. kolo, Ne 7.4.2024 15:30
FC Strání B0
TJ Slavoj Jarošov3
15. kolo, Ne 31.3.2024 15:30
FC Babice4
FC Strání B0
14. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
FC Strání B3
TJ Bílovice0
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
FC Strání B2
Turnaj UB., Ne 25.2.2024 12:00
ČSK Uherský Brod U191
FC Strání B1
Turnaj UB., So 17.2.2024 12:00
TJ Sokol Březová1
FC Strání B3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FC Strání B2
TJ Spartak Hluk B2
12. kolo, So 21.10.2023 14:30
TJ Sokol Nezdenice2
FC Strání B2
11. kolo, So 14.10.2023 15:00
FC Strání B4
SK Ostrožská Lhota0
18. kolo, So 20.04 16:00
FC Strání B
TJ Sokol Huštěnovice
19. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol Nedakonice
FC Strání B
20. kolo, Ne 05.05 16:30
FC Strání B
SK Jalubí
21. kolo, Ne 12.05 15:00
TJ Sokol Březová
FC Strání B
22. kolo, So 18.05 17:00
FC Strání B
FC Bánov
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FC Strání B
1.FC Slovácko C
24. kolo, Ne 02.06 17:00
SK Ostrožská Lhota
FC Strání B
25. kolo, Ne 09.06 17:00
FC Strání B
TJ Sokol Nezdenice
26. kolo, Ne 16.06 17:00
TJ Spartak Hluk B
FC Strání B
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
Fotbal Kunovice4
FC Strání1
16. kolo, So 6.4.2024 12:30
FC Strání7
FC Rožnov pod Radhoště..1
15. kolo, Pá 29.3.2024 12:00
SK Zlín 3
FC Strání3
14. kolo, So 23.3.2024 12:00
FC Strání5
FC Tvd Slavičín3
Přípravný z., Ne 10.3.2024 15:00
TJ Iskra Moravské Lies..2
FC Strání7
Přípravný z., So 2.3.2024 13:00
FC Veselí nad Moravou2
FC Strání1
Přípravný z., Ne 25.2.2024 11:00
TJ Slovan Bzenec5
FC Strání1
Přípravný z., So 24.2.2024 14:00
TJ Šumice2
FC Strání8
Přípravný z., So 17.2.2024 10:00
SK Boršice2
FC Strání5
13. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
FC Strání1
SK Louky2
18. kolo, Ne 21.04 13:00
FC Strání
SK Kvítkovice
19. kolo, Ne 28.04 13:30
SK SV Bojkovice
FC Strání
20. kolo, So 04.05 13:00
FC Strání
TJ Spartak Hluk
26. kolo, St 08.05 10:00
SK Louky
FC Strání
21. kolo, So 11.05 10:00
SK Baťov 1930
FC Strání
22. kolo, Ne 19.05 13:00
FC Strání
SFK Holešov
23. kolo, So 25.05 13:00
FC Strání
FC Brumov
24. kolo, So 01.06 14:00
ČSK Uherský Brod
FC Strání
25. kolo, So 08.06 13:00
FC Strání
FC Slušovice
11. kolo, Ne 7.4.2024 09:30
FC Strání0
TJ Spartak Hluk8
1. kolo, Ne 29.10.2023 09:30
TJ Buchlovice0
FC Strání3
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:30
FK Luhačovice1
FC Strání2
9. kolo, So 14.10.2023 09:30
FC Strání6
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 09:30
FC Strání7
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
FC Strání9
FA Zlechov1
2. kolo, Čt 28.9.2023 09:30
FS Napajedla1
FC Strání5
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:30
FK Dolní Němčí1
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 16:00
FC Strání10
Fotbal Kunovice0
4. kolo, So 9.9.2023 09:30
TJ Spartak Hluk3
FC Strání0
13. kolo, So 20.04 09:30
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 09:30
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 09:30
TJ Buchlovice
FC Strání
12. kolo, St 08.05 09:30
Fotbal Kunovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 09:30
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 09:30
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 09:30
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 09:30
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 09:30
FK Dolní Němčí
FC Strání
21. kolo, Ne 16.06 09:30
FC Strání
FA Zlechov
11. kolo, Ne 7.4.2024 11:15
FC Strání1
TJ Spartak Hluk3
1. kolo, Ne 29.10.2023 11:15
TJ Buchlovice1
FC Strání12
10. kolo, Ne 22.10.2023 11:15
FK Luhačovice4
FC Strání7
9. kolo, So 14.10.2023 11:15
FC Strání2
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 11:15
FC Strání5
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 11:15
FC Strání7
FA Zlechov3
2. kolo, Čt 28.9.2023 11:15
FS Napajedla0
FC Strání6
6. kolo, Ne 24.9.2023 11:15
FK Dolní Němčí4
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 17:45
FC Strání7
Fotbal Kunovice3
4. kolo, So 9.9.2023 11:15
TJ Spartak Hluk12
FC Strání2
13. kolo, So 20.04 11:15
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 11:15
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 11:15
TJ Buchlovice
FC Strání
12. kolo, St 08.05 11:15
Fotbal Kunovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 11:15
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 11:15
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 11:15
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 11:15
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 11:15
FK Dolní Němčí
FC Strání
21. kolo, Ne 16.06 11:15
FC Strání
FA Zlechov
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání4
Fotbal Kunovice4
25. kolo, So 9.6.2018 10:00
TJ Nivnice11
FC Strání2
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko14
FC Strání8
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Buchlovice2
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání5
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město16
FC Strání8
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání0
TJ Sokol Hradčovice8
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání10
TJ Spartak Hluk12
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..5
FC Strání3
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání7
1.FC Slovácko (dívky)..10
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
21. kolo, So 15.06 00:00
TJ Sokol Slavkov
FC Strání
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání9
Fotbal Kunovice0
25. kolo, So 9.6.2018 11:00
TJ Nivnice6
FC Strání4
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko16
FC Strání9
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání16
TJ Buchlovice3
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání14
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město5
FC Strání10
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání9
TJ Sokol Hradčovice1
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk15
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..8
FC Strání11
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání15
1.FC Slovácko (dívky)..1
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
21. kolo, So 15.06 00:00
TJ Sokol Slavkov
FC Strání
16. kolo, St 17.4.2024 17:00
FK Kozlovice1
A-tým1
17. kolo, Ne 14.4.2024 16:00
TJ Sokol Kněžpole2
B-tým3
21. kolo, So 13.4.2024 16:00
A-tým5
FC Kostelec na Hané1
17. kolo, So 13.4.2024 10:00
Fotbal Kunovice4
Dorost U191
16. kolo, Ne 7.4.2024 15:30
B-tým0
TJ Slavoj Jarošov3
11. kolo, Ne 7.4.2024 11:15
Mladší žáci U131
TJ Spartak Hluk3
11. kolo, Ne 7.4.2024 09:30
Starší žáci U150
TJ Spartak Hluk8
20. kolo, So 6.4.2024 15:30
FC Vsetín1
A-tým1
16. kolo, So 6.4.2024 12:30
Dorost U197
FC Rožnov pod Radhoště..1
15. kolo, Ne 31.3.2024 15:30
FC Babice4
B-tým0
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
Starší přípravka U11
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
Mladší přípravka U9
13. kolo, So 20.04 09:30
Starší žáci U15
FK Dolní Němčí
13. kolo, So 20.04 11:15
Mladší žáci U13
FK Dolní Němčí
18. kolo, So 20.04 16:00
B-tým
TJ Sokol Huštěnovice
18. kolo, Ne 21.04 13:00
Dorost U19
SK Kvítkovice
22. kolo, Ne 21.04 16:00
Tatran Všechovice
A-tým
14. kolo, So 27.04 00:00
Starší přípravka U11
TJ Sokol Slavkov
14. kolo, So 27.04 00:00
Mladší přípravka U9
TJ Sokol Slavkov
19. kolo, Ne 28.04 13:30
SK SV Bojkovice
Dorost U19
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
FCS Stará Říše |
|
FC Slovan Havlíčkův Brod | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
FC Slovan Rosice |
|
FC Strání | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
TJ Sokol Lanžhot |
|
FK Nové Sady | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
A.F.C. Humpolec |
|
FK Blansko | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
FC Dosta Bystrc |
|
Tatran Ždírec nad Doubravou | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
TJ Sokol Tasovice |
|
MSK Břeclav | 16.03.2019Sobota 15:00 | |
TJ Slovan Bzenec |
|
Slavoj TKZ Polná | 10.04.2019Středa 16:00 | |
FC PBS Velká Bíteš |
|
FC Žďár nad Sázavou | 11.04.2019Čtvrtek 16:00 |
1. | FC Strání | 21 | 57:21 | 50 |
2. | FK Kozlovice | 21 | 44:21 | 44 |
3. | FC Vsetín | 21 | 43:25 | 40 |
4. | TJ Slovan Bzenec | 20 | 49:21 | 39 |
5. | SFK Holešov | 20 | 54:33 | 36 |
6. | FC Tvd Slavičín | 21 | 34:35 | 36 |
7. | FK Nové Sady | 21 | 41:40 | 30 |
8. | FK Šternberk | 21 | 26:36 | 29 |
9. | FC Kostelec na Hané | 21 | 33:48 | 24 |
10. | SK Baťov 1930 | 21 | 36:37 | 23 |
11. | 1.HFK Olomouc | 21 | 23:34 | 23 |
12. | Tatran Všechovice | 21 | 49:52 | 22 |
13. | TJ Skaštice | 21 | 26:39 | 21 |
14. | SK Jiskra Rýmařov | 21 | 31:44 | 19 |
15. | FK Nový Jičín | 21 | 17:49 | 18 |
16. | 1.FC Viktorie Přerov | 21 | 17:45 | 16 |
1. | TJ Sokol Nedakonice | 17 | 51:35 | 33 |
2. | TJ Spartak Hluk B | 17 | 46:20 | 32 |
3. | FC Babice | 17 | 42:35 | 31 |
4. | TJ Sokol Huštěnovice | 17 | 30:22 | 29 |
5. | 1.FC Slovácko C | 17 | 34:27 | 28 |
6. | TJ Slavoj Jarošov | 17 | 43:35 | 26 |
7. | TJ Sokol Nezdenice | 17 | 29:31 | 24 |
8. | SK Ostrožská Lhota | 17 | 35:39 | 23 |
9. | FC Strání B | 17 | 33:35 | 21 |
10. | SK Jalubí | 17 | 28:34 | 19 |
11. | TJ Bílovice | 17 | 29:40 | 18 |
12. | FC Bánov | 17 | 30:45 | 16 |
13. | TJ Sokol Březová | 17 | 33:50 | 16 |
14. | TJ Sokol Kněžpole | 17 | 17:32 | 13 |
1. | Fotbal Kunovice | 17 | 62:26 | 45 |
2. | SK SV Bojkovice | 16 | 70:23 | 40 |
3. | FC Tvd Slavičín | 17 | 55:30 | 38 |
4. | ČSK Uherský Brod | 17 | 82:35 | 37 |
5. | SK Zlín | 17 | 63:30 | 29 |
6. | SK Baťov 1930 | 17 | 73:52 | 25 |
7. | FC Brumov | 17 | 54:41 | 25 |
8. | FC Slušovice | 16 | 47:50 | 25 |
9. | FC Strání | 17 | 36:52 | 20 |
10. | SFK Holešov | 17 | 32:42 | 16 |
11. | SK Kvítkovice | 16 | 24:72 | 14 |
12. | SK Louky | 16 | 25:37 | 13 |
13. | TJ Spartak Hluk | 17 | 20:60 | 8 |
14. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 17 | 27:120 | 6 |
1. | TJ Spartak Hluk | 12 | 70:6 | 33 |
2. | FC Strání | 11 | 53:19 | 27 |
3. | FK Dolní Němčí | 12 | 34:15 | 25 |
4. | FS Napajedla | 12 | 21:27 | 16 |
5. | FK Luhačovice | 12 | 20:31 | 15 |
6. | TJ Buchlovice | 12 | 10:36 | 9 |
7. | FA Zlechov | 12 | 9:64 | 9 |
8. | Fotbal Kunovice | 11 | 18:37 | 6 |
1. | TJ Spartak Hluk | 12 | 98:17 | 36 |
2. | FC Strání | 11 | 63:36 | 24 |
3. | FK Dolní Němčí | 12 | 54:42 | 19 |
4. | FK Luhačovice | 12 | 41:50 | 15 |
5. | Fotbal Kunovice | 11 | 45:48 | 14 |
6. | FS Napajedla | 12 | 34:51 | 13 |
7. | FA Zlechov | 12 | 43:75 | 11 |
8. | TJ Buchlovice | 12 | 20:79 | 6 |
Počet návštěv: 573251
Posledních 30 dnů: 8749 | Posledních 7 dnů: 2596 | Poslední den: 194
© 2024 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | cano@fcstrani.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz