17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FC Strání3
FK Nový Jičín0
Přípravný z., So 9.3.2024 14:00
SK Krumvíř0
FC Strání4
Přípravný z., So 2.3.2024 10:00
FC Strání3
FK Luhačovice0
Přípravný z., Ne 18.2.2024 11:00
1.SC Znojmo FK0
FC Strání0
Přípravný z., Pá 9.2.2024 18:00
OK Častkovce (SK)2
FC Strání4
Přípravný z., So 3.2.2024 10:00
1.FC Slovácko B1
FC Strání0
Přípravný z., So 27.1.2024 14:00
FC Brumov0
FC Strání6
15. kolo, So 11.11.2023 14:00
SK Baťov 19301
FC Strání2
14. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
FC Strání2
TJ Skaštice0
13. kolo, Ne 29.10.2023 10:15
FC Tvd Slavičín0
FC Strání3
18. kolo, So 23.03 15:00
TJ Slovan Bzenec
FC Strání
19. kolo, Ne 31.03 15:00
FC Strání
SK Jiskra Rýmařov
20. kolo, So 06.04 15:30
FC Vsetín
FC Strání
21. kolo, So 13.04 15:30
FC Strání
FC Kostelec na Hané
16. kolo, St 17.04 17:00
FK Kozlovice
FC Strání
22. kolo, Ne 21.04 16:00
Tatran Všechovice
FC Strání
23. kolo, Ne 28.04 16:00
FC Strání
SFK Holešov
24. kolo, So 04.05 16:30
1.HFK Olomouc
FC Strání
25. kolo, So 11.05 16:30
FK Šternberk
FC Strání
26. kolo, Ne 19.05 17:00
FC Strání
1.FC Viktorie Přerov
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
FC Strání B2
Turnaj UB., Ne 25.2.2024 12:00
ČSK Uherský Brod U191
FC Strání B1
Turnaj UB., So 17.2.2024 12:00
TJ Sokol Březová1
FC Strání B3
13. kolo, So 28.10.2023 14:00
FC Strání B2
TJ Spartak Hluk B2
12. kolo, So 21.10.2023 14:30
TJ Sokol Nezdenice2
FC Strání B2
11. kolo, So 14.10.2023 15:00
FC Strání B4
SK Ostrožská Lhota0
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:15
1.FC Slovácko C3
FC Strání B1
9. kolo, Ne 1.10.2023 15:00
FC Bánov1
FC Strání B1
8. kolo, So 23.9.2023 15:30
FC Strání B1
TJ Sokol Březová3
7. kolo, So 16.9.2023 10:00
SK Jalubí1
FC Strání B3
14. kolo, Ne 24.03 15:00
FC Strání B
TJ Bílovice
15. kolo, Ne 31.03 15:30
FC Babice
FC Strání B
16. kolo, Ne 07.04 15:30
FC Strání B
TJ Slavoj Jarošov
17. kolo, Ne 14.04 16:00
TJ Sokol Kněžpole
FC Strání B
18. kolo, So 20.04 16:00
FC Strání B
TJ Sokol Huštěnovice
19. kolo, Ne 28.04 16:00
TJ Sokol Nedakonice
FC Strání B
20. kolo, Ne 05.05 16:30
FC Strání B
SK Jalubí
21. kolo, Ne 12.05 15:00
TJ Sokol Březová
FC Strání B
22. kolo, So 18.05 17:00
FC Strání B
FC Bánov
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FC Strání B
1.FC Slovácko C
Přípravný z., Ne 10.3.2024 15:00
TJ Iskra Moravské Lies..2
FC Strání7
Přípravný z., So 2.3.2024 13:00
FC Veselí nad Moravou2
FC Strání1
Přípravný z., Ne 25.2.2024 11:00
TJ Slovan Bzenec5
FC Strání1
Přípravný z., So 24.2.2024 14:00
TJ Šumice2
FC Strání8
Přípravný z., So 17.2.2024 10:00
SK Boršice2
FC Strání5
13. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
FC Strání1
SK Louky2
12. kolo, So 21.10.2023 10:00
FC Slušovice4
FC Strání1
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
FC Strání0
ČSK Uherský Brod8
10. kolo, So 7.10.2023 09:30
FC Brumov4
FC Strání1
9. kolo, So 30.9.2023 10:00
SFK Holešov1
FC Strání0
14. kolo, So 23.03 12:00
FC Strání
FC Tvd Slavičín
15. kolo, Pá 29.03 12:00
SK Zlín
FC Strání
16. kolo, So 06.04 12:30
FC Strání
FC Rožnov pod Radhoště..
17. kolo, So 13.04 10:00
Fotbal Kunovice
FC Strání
18. kolo, Ne 21.04 13:00
FC Strání
SK Kvítkovice
19. kolo, Ne 28.04 13:30
SK SV Bojkovice
FC Strání
20. kolo, So 04.05 13:00
FC Strání
TJ Spartak Hluk
21. kolo, So 11.05 10:00
SK Baťov 1930
FC Strání
22. kolo, Ne 19.05 13:00
FC Strání
SFK Holešov
23. kolo, So 25.05 13:00
FC Strání
FC Brumov
1. kolo, Ne 29.10.2023 09:30
TJ Buchlovice0
FC Strání3
10. kolo, Ne 22.10.2023 09:30
FK Luhačovice1
FC Strání2
9. kolo, So 14.10.2023 09:30
FC Strání6
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 09:30
FC Strání7
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 09:30
FC Strání9
FA Zlechov1
2. kolo, Čt 28.9.2023 09:30
FS Napajedla1
FC Strání5
6. kolo, Ne 24.9.2023 09:30
FK Dolní Němčí1
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 16:00
FC Strání10
Fotbal Kunovice0
4. kolo, So 9.9.2023 09:30
TJ Spartak Hluk3
FC Strání0
3. kolo, Po 4.9.2023 16:00
FC Strání4
FK Luhačovice1
11. kolo, Ne 07.04 09:30
FC Strání
TJ Spartak Hluk
12. kolo, So 13.04 09:30
Fotbal Kunovice
FC Strání
13. kolo, So 20.04 09:30
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 09:30
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 09:30
TJ Buchlovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 09:30
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 09:30
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 09:30
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 09:30
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 09:30
FK Dolní Němčí
FC Strání
1. kolo, Ne 29.10.2023 11:15
TJ Buchlovice1
FC Strání12
10. kolo, Ne 22.10.2023 11:15
FK Luhačovice4
FC Strání7
9. kolo, So 14.10.2023 11:15
FC Strání2
FS Napajedla3
8. kolo, So 7.10.2023 11:15
FC Strání5
TJ Buchlovice0
7. kolo, So 30.9.2023 11:15
FC Strání7
FA Zlechov3
2. kolo, Čt 28.9.2023 11:15
FS Napajedla0
FC Strání6
6. kolo, Ne 24.9.2023 11:15
FK Dolní Němčí4
FC Strání7
5. kolo, Čt 14.9.2023 17:45
FC Strání7
Fotbal Kunovice3
4. kolo, So 9.9.2023 11:15
TJ Spartak Hluk12
FC Strání2
3. kolo, Po 4.9.2023 17:45
FC Strání7
FK Luhačovice3
11. kolo, Ne 07.04 11:15
FC Strání
TJ Spartak Hluk
12. kolo, So 13.04 11:15
Fotbal Kunovice
FC Strání
13. kolo, So 20.04 11:15
FC Strání
FK Dolní Němčí
14. kolo, St 01.05 11:15
FA Zlechov
FC Strání
15. kolo, Ne 05.05 11:15
TJ Buchlovice
FC Strání
16. kolo, So 11.05 11:15
FS Napajedla
FC Strání
17. kolo, So 18.05 11:15
FC Strání
FK Luhačovice
18. kolo, So 25.05 11:15
TJ Spartak Hluk
FC Strání
19. kolo, So 01.06 11:15
FC Strání
Fotbal Kunovice
20. kolo, Ne 09.06 11:15
FK Dolní Němčí
FC Strání
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání4
Fotbal Kunovice4
25. kolo, So 9.6.2018 10:00
TJ Nivnice11
FC Strání2
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko14
FC Strání8
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Buchlovice2
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání5
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město16
FC Strání8
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání0
TJ Sokol Hradčovice8
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání10
TJ Spartak Hluk12
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..5
FC Strání3
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání7
1.FC Slovácko (dívky)..10
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
FC Strání
12. kolo, So 13.04 00:00
FC Strání
TJ Vlčnov
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání9
Fotbal Kunovice0
25. kolo, So 9.6.2018 11:00
TJ Nivnice6
FC Strání4
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko16
FC Strání9
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání16
TJ Buchlovice3
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání14
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město5
FC Strání10
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání9
TJ Sokol Hradčovice1
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk15
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..8
FC Strání11
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání15
1.FC Slovácko (dívky)..1
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
FC Strání
12. kolo, So 13.04 00:00
FC Strání
TJ Vlčnov
13. kolo, So 20.04 00:00
FK Dolní Němčí
FC Strání
14. kolo, So 27.04 00:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
15. kolo, So 04.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
16. kolo, So 11.05 00:00
FC Strání
TJ Šumice
17. kolo, So 18.05 00:00
FC Bánov
FC Strání
18. kolo, So 25.05 00:00
FC Strání
TJ Sokol Hradčovice
19. kolo, So 01.06 00:00
TJ Vlčnov
FC Strání
20. kolo, So 08.06 00:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
A-tým3
FK Nový Jičín0
Přípravný z., Ne 10.3.2024 15:00
TJ Iskra Moravské Lies..2
Dorost U197
Přípravný z., So 9.3.2024 14:00
SK Krumvíř0
A-tým4
Turnaj UB., So 9.3.2024 12:00
FK Starý Hrozenkov1
B-tým2
Přípravný z., So 2.3.2024 13:00
FC Veselí nad Moravou2
Dorost U191
Přípravný z., So 2.3.2024 10:00
A-tým3
FK Luhačovice0
Turnaj UB., Ne 25.2.2024 12:00
ČSK Uherský Brod U191
B-tým1
Přípravný z., Ne 25.2.2024 11:00
TJ Slovan Bzenec5
Dorost U191
Přípravný z., So 24.2.2024 14:00
TJ Šumice2
Dorost U198
Přípravný z., Ne 18.2.2024 11:00
1.SC Znojmo FK0
A-tým0
14. kolo, So 23.03 12:00
Dorost U19
FC Tvd Slavičín
18. kolo, So 23.03 15:00
TJ Slovan Bzenec
A-tým
14. kolo, Ne 24.03 15:00
B-tým
TJ Bílovice
15. kolo, Pá 29.03 12:00
SK Zlín
Dorost U19
19. kolo, Ne 31.03 15:00
A-tým
SK Jiskra Rýmařov
15. kolo, Ne 31.03 15:30
FC Babice
B-tým
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
Starší přípravka U11
11. kolo, So 06.04 00:00
TJ Sokol Hradčovice
Mladší přípravka U9
16. kolo, So 06.04 12:30
Dorost U19
FC Rožnov pod Radhoště..
20. kolo, So 06.04 15:30
FC Vsetín
A-tým
Úvod / Statistiky / A-tým
Jméno | Z | G | A | ŽK | ČK | ø G | ø ŽK | ø ČK | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luboš Miklovič | 16 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1.25 | 0.06 | 0.00 |
2. | Jan Michalec | 16 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0.44 | 0.25 | 0.00 |
3. | Filip Hruboš | 15 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0.40 | 0.27 | 0.07 |
4. | Dominik Jahoda | 15 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0.27 | 0.07 | 0.00 |
5. | Filip Kičin | 16 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0.19 | 0.13 | 0.00 |
6. | Adam Nomilner | 16 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0.19 | 0.38 | 0.00 |
7. | Tomáš Dekleva | 15 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.13 | 0.07 | 0.00 |
8. | Jan Spáčil | 14 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0.07 | 0.21 | 0.07 |
9. | Matúš Bartošek | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.07 | 0.00 | 0.00 |
10. | Mário Michalec | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 |
11. | Petr Silnica | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
12. | Robin Holík | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
13. | Marek Čubík | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
14. | Josef Mikláš | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
15. | Ondřej Čaňo | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.08 | 0.00 |
16. | Adam Řihák | 16 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.13 | 0.00 |
17. | Patrik Macháčik | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
18. | Patrik Havlík | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
19. | Vít Nemrava | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
20. | Jiří Švrček | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.07 | 0.00 |
21. | Lukáš Pavluš | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
22. | Tadeáš Jurčeka | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
23. | Dominik Eliáš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
1. | FC Strání | 16 | 48:14 | 42 |
2. | FK Kozlovice | 16 | 33:13 | 38 |
3. | FC Vsetín | 17 | 32:18 | 33 |
4. | TJ Slovan Bzenec | 16 | 38:16 | 32 |
5. | FC Tvd Slavičín | 17 | 28:31 | 28 |
6. | SFK Holešov | 16 | 40:28 | 24 |
7. | FK Šternberk | 17 | 20:29 | 24 |
8. | FK Nové Sady | 17 | 29:29 | 23 |
9. | FC Kostelec na Hané | 17 | 26:34 | 21 |
10. | Tatran Všechovice | 17 | 39:37 | 19 |
11. | TJ Skaštice | 17 | 24:33 | 19 |
12. | 1.HFK Olomouc | 17 | 17:26 | 19 |
13. | SK Jiskra Rýmařov | 17 | 28:34 | 18 |
14. | SK Baťov 1930 | 17 | 23:30 | 15 |
15. | 1.FC Viktorie Přerov | 17 | 14:34 | 15 |
16. | FK Nový Jičín | 17 | 12:45 | 11 |
1. | TJ Sokol Nedakonice | 13 | 41:23 | 29 |
2. | TJ Spartak Hluk B | 13 | 37:17 | 24 |
3. | TJ Sokol Huštěnovice | 13 | 22:18 | 22 |
4. | FC Babice | 13 | 31:28 | 22 |
5. | TJ Sokol Nezdenice | 13 | 25:22 | 21 |
6. | 1.FC Slovácko C | 13 | 26:23 | 20 |
7. | SK Ostrožská Lhota | 13 | 25:28 | 20 |
8. | FC Strání B | 13 | 27:26 | 15 |
9. | SK Jalubí | 13 | 21:24 | 15 |
10. | TJ Slavoj Jarošov | 13 | 28:29 | 14 |
11. | TJ Bílovice | 13 | 26:32 | 14 |
12. | FC Bánov | 13 | 26:35 | 13 |
13. | TJ Sokol Březová | 13 | 25:41 | 12 |
14. | TJ Sokol Kněžpole | 13 | 13:27 | 9 |
1. | FC Tvd Slavičín | 13 | 42:19 | 33 |
2. | Fotbal Kunovice | 13 | 39:20 | 33 |
3. | SK SV Bojkovice | 13 | 64:22 | 31 |
4. | ČSK Uherský Brod | 13 | 66:24 | 30 |
5. | SK Zlín | 13 | 54:25 | 21 |
6. | FC Brumov | 13 | 48:33 | 21 |
7. | FC Slušovice | 13 | 43:44 | 21 |
8. | SK Baťov 1930 | 13 | 51:36 | 19 |
9. | SK Kvítkovice | 13 | 22:52 | 14 |
10. | SFK Holešov | 13 | 25:36 | 13 |
11. | FC Strání | 13 | 20:41 | 13 |
12. | SK Louky | 13 | 21:31 | 12 |
13. | TJ Spartak Hluk | 13 | 12:48 | 4 |
14. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 13 | 19:95 | 3 |
1. | TJ Spartak Hluk | 10 | 56:5 | 27 |
2. | FC Strání | 10 | 53:11 | 27 |
3. | FK Dolní Němčí | 10 | 24:15 | 19 |
4. | FS Napajedla | 10 | 21:24 | 16 |
5. | FK Luhačovice | 10 | 18:25 | 12 |
6. | Fotbal Kunovice | 10 | 18:36 | 6 |
7. | TJ Buchlovice | 10 | 9:35 | 6 |
8. | FA Zlechov | 10 | 7:55 | 6 |
1. | TJ Spartak Hluk | 10 | 91:14 | 30 |
2. | FC Strání | 10 | 62:33 | 24 |
3. | FK Dolní Němčí | 10 | 49:34 | 19 |
4. | FK Luhačovice | 10 | 37:40 | 15 |
5. | Fotbal Kunovice | 10 | 32:46 | 11 |
6. | FA Zlechov | 10 | 34:65 | 8 |
7. | FS Napajedla | 10 | 22:45 | 7 |
8. | TJ Buchlovice | 10 | 15:65 | 3 |
Počet návštěv: 567089
Posledních 30 dnů: 6601 | Posledních 7 dnů: 1781 | Poslední den: 315
© 2024 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | cano@fcstrani.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz